Pokoje Zakopane

Planując rodzinny wyjazd w góry, trzeba mieć na uwadze przede wszystkim komfort całej rodziny. Pamiętajmy, że pogoda w Polsce nie rozpieszcza i jeżeli nie chcemy, siedząc w czterech ścianach, by dzieci weszły nam na głowę, musimy zdecydować się na duże, rodzinne pokoje. Zakopane oferuje wiele apartamentów oraz pokoi typu studio, składających się z dwóch oddzielnych pomieszczeń, łazienki oraz kuchni.

Oprócz komfortowych noclegów, w stolicy polskich Tatr możemy liczyć na wiele atrakcji. Jedną z nich są Krupówki, deptak w centrum Zakopanego, obowiązkowy punkt na mapie podczas wypadu w te rejony. Spacer tą najsłynniejszą z ulic położonych w górach będzie dla całej rodziny nie lada wyzwaniem, gdyż znajduje się na niej całe mnóstwo straganów z pamiątkami, restauracji i sklepów. A obowiązkowym punktem pobytu jest na pewno zdjęcie z zakopiańskim misiem oraz przejażdżka dorożką. Koniecznie trzeba zwiedzić również największą skocznię w Polsce, Wielką Krokiew, na której co roku odbywają się skoki narciarskie.

Po dniu pełnym wrażeń, wracając do naszego apartamentu, będziemy wdzięczni samym sobie, że zarezerwowaliśmy komfortowe pokoje. Zakopane pełne jest atrakcji, ale wieczorem każdy marzy, by w spokoju posiedzieć, porozmawiać lub obejrzeć film. A z dziećmi w jednym pomieszczeniu nie byłoby to po prostu możliwe.

Dodaj komentarz